فیلم های منتشر شده
 • منو


  help
  buy-account

   

 • پست ثابت وسط

  دانلود فیلم Who’s Watching Oliver 2017

  موضوع : ترسناک , درام بازديد : 368 views بار 22 آذر 1397

  دانلود فیلم Who’s Watching Oliver 2017

  دانلود فیلم Who’s Watching Oliver 2017 با لینک مستقیم

  زیرنویس فارسی – کیفیت بالا ۷۲۰ – فیلم ترسناک

  فیلمستان مرجع دانلود فیلم خارجی و جدید

  Whos Watching Oliver 2017 دانلود فیلم Whos Watching Oliver 2017

  منتشرکننده : فیلمستان

  سبک: درام, ترسناک

  سال تولید: ۲۰۱۷

  کیفیت:  ۷۲۰p WEB-DL

  حجم فیلم:  ۷۵۰ MB

  پسوند فیلم: MP4

  زمان: ۸۷ دقیقه

  کشور: تایلند, آمریکا

  زبان فیلم: انگلیسی

  دانلود فیلم بزرگسال

  کارگردان فیلم: Richie Moore

  نویسنده: Raimund Huber, Russell Geoffrey Banks

  ستارگان: Cecilia Belletti, Margaret Roche, Russell Geoffrey Banks, Sara Malakul Lane

  مرجع بیشتر: 

  داستان فیلم فیلم : الیور فردی است که مشکل عقلی دارد. شب ها الیور بی هدف به خیابان ها و بارها میرود که … 

  الیور چه کسی است که یکی از سادیست ترین فیلم های هیپنوتیزم سال است. شما می خواهید نگاه کنید، حتی ممکن است آن را خاموش، اما شما قادر نخواهید بود. فیلم هایی مانند این می تواند برای مخاطبان بیش از حد باشد، و ممکن است بیننده چشم خود را از روی صفحه نمایش در وحشت تبدیل کند. اما الیور چه کسی است که یک فیلم است که نمی توانید تماشا کنید. این خیلی ضرب و شتم است، شما نمی توانید آن را زمانی که فیلم به پایان می رسد، تکان دهد، هر دو از ترسناک و اجرای برجسته.

  بعضی از این فیلم ها به عنوان پورنو شکنی مطرح می شوند، و آن را در کنار فیلم هایی مانند خوابگاه، اره و تپه ها وجود دارد. با این حال، الیور تماشا می کند که تنها فیلم این طبیعت است که مخاطبان را برای همدلی برای قاتلش دعوت می کند. این اوضاع سادیستی در مورد اوتیسم، در مورد فردی که توسط مادرش سوءاستفاده جنسی کنترل و دستکاری می شود، از مخاطبش نیازمند، برای تسهیل الیور نامیده می شود.

  اولیور، ریچی مور، مدیر فیلمبرداری فیلم سختی است که بارها به آن معده دارد، اما این یک فیلم است که خود را به یک سطح جدید از فیلم های شکنجه و فیلم های ترسناک تبدیل می کند. با تلاش خود را برای تزریق یک داستان عمیق داستان و یک بازیگر سرب به اندازه کافی قوی برای پوشش چنین فردی عاطفی ناپایدار، چه کسی در حال تماشای الیور فیلم فیلم ترسناک برای دیدن این سال است.

  الیور چه کسی است؟

  این یک اتاق خالی است و هیچ چیزی بیش از یک تخت، میز، حیله و امکانات رفاهی برای بهداشت مناسب نیست. یک ساعت زنگ دار و تصویری از یک خانم مسن تنها دکورایی است که شب و غم و اندوه را درهم می شکند. الیور (راسل جفری بانک) روز خود را به عنوان او آغاز می کند، هر زمان رژیم و زمان به پایان می رسد. بلافاصله، شما توانایی ذهنی الیور و نحوه زندگی او را درک می کنید.

  چه کسی چشم انداز تماشا: فیلم تقلبی که قرار است به یک کلاسیک فرقه

  منبع: Gravitas Ventures

  پس از صبح روز عادی، الیور به داخل شهر می رود، دوربین در دست دارد و راه خود را به یک پارک محلی می دهد. او به نظر می رسد ناخوشایند و مطمئن از خود، تنهایی و منزوی. در نهایت شب، تلاش می کند تا خود را متقاعد کند که می تواند با یک خانم در یک محل محلی صحبت کند، ونحوه درونی خود بحث می کند که چیزهای مناسب برای گفتن به یک خانم در نوار به گفتگو - و احتمالا او را به خانه می شود. در حالی که شما احساس می کنید احساس خود را برای Oliver متاسف است، خلق و خوی به سرعت تغییر می یابد که او را به آپارتمان خود می برد برای تحریک مواد مخدر - و سوء استفاده جنسی خشونت آمیز در حالی که مادرش (مارگارت روچ) به صورت دیجیتال به نظر می رسد.

  زندگی اولیور برای سال ها مثل این بوده است، او از اولین لحظه، تسلط بر فریب و خشونت را روشن می کند و قصد واقعی خود را به خانم نشان می دهد. با این حال، هنگامی که او با یک زن به نام سوفیا (سارا مالاکول لین) ملاقات می کند، عیاشی میان آنها می آید، اولیور شروع به سوالات در مورد اعمال خود و جامعه شناسی واقعی می کند. الیور با مبارزات داخلی خود مبارزه می کند تا راهی برای شکست دادن شیاطین خود پیدا کند تا بتواند زن را دوست داشته باشد.

  تماشای مشخصات

  چه کسی در حال تماشای الیور یک داستان عاشقانه غم انگیز است که در یک فیلم پورنو شکنجه احساسی مورد سوء استفاده قرار می گیرد. در این فیلم خیلی زیاد بود که کاملا اعدام شد. در حالی که لحظات آهسته در فیلم وجود دارد، لحظات ممکن است خودتان را بدانید که چقدر وقت صرف شده است، این اولین کارگردان فیلمی 87 دقیقه ای از ریچی مور مدیر شما برای مدت طولانی شما را از دست نمی دهد.

  این مجموعه درخشان، ساده و فاقد عملا چیزی بود. فقط نیازهای وجود دارد، و هیچ چیز برای دور زدن الیور وجود ندارد. همچنین یک تصویر قابلیتی نسبتا بزرگ از مادرش وجود داشت که معمولا در پس زمینه پشت اویلور تمرکز نداشت - یادآوری ثابت در مورد آنچه که در زندگی او مهم است. روشنایی مورد استفاده در فیلم موثر و به موقع بود، برای سوفیا روشن است، داستان عشق که در فیلم معرفی شده است، اما تاریک و ویرانگر در طی لحظات خشن و خشونت آمیز زندگی الیور. کنتراست ایجاد شده توسط نور باعث خلق و خوی فیلم و تنش شد.

  چه کسی چشم انداز تماشا: فیلم تقلبی که قرار است به یک کلاسیک فرقه

  منبع: Gravitas Ventures

  موسیقی نیز کنترلی نسبت به چیزی که شما در مقایسه با آنچه شنیدید، ایجاد کرد. در طول رامگاه های خشن شب، موسیقی جاز خوش بینانه از رایانه الیور پخش خواهد شد. ریتم موسیقی، مانند روشنایی، اتاق را پر می کند و موجب افزایش فشار روی صفحه می شود. وقتی چیزی که می شنوید با آنچه که می بینید مطابقت ندارد، بیننده هایی که آنها را به لبه می اندازند و باعث ناراحتی آنها می شود، ناخوشایند است.

  توسعه و اجرای شخصیت ها در نقطه ای قرار داشت. الیور چنین شخصیتی به طور کامل برنامه ریزی شده بود، ظاهری که بدون در نظر گرفتن وضعیتی که روی صفحه نمایش داده می شد، از بین می رفت. جفری راسل بانکها فوقالعاده بود و به طور رسمی بازیگر بعدی در لیست من بود که فیلمبرداری من با آن آشنا شدم. دوربین بر روی صورتش چندین عکس روی قاب گذاشت و احساساتش را از او گرفت. او به وضوح یک شخصیت پاره شد - تنش و آشفتگی، درست و غلط موضوع ثابت در ذهن او. در میان الیور، مهربانی است که فریاد می کشد تا از بین برود، چشمان بانک ها دقیقا به تصویر کشیده شده اند.

  مارگارت روچ

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  با عرض تبریک سال جدید به اطلاع میرسانیم مدت 7 روز بعنوان هدیه به تمامی کاربران فعال سایت اضافه شد..کاربرانی که اشتراک ویژه ندارند برای خرید کلیک کنید